Scoreoverzicht alle leden 2019-2020

Scoreoverzicht van individuele spelers ingedeeld naar klassen




Laatst bijgewerkt op 11-10-2019 om 7:10
Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
Topklasse heren van 173 tot en met 300
1Ruud Blom (Unbowlievable)194-1111.8129 
2Ruud Blom (Reset4U)194-1111.8069-6
3Jan Meijering (Reset4U)184+5181.7409-72
4Peter Gorter (Unbowlievable)191-4131.7339-79
5Fried Denninger (De Drie)191+7131.7259-87
6Ruud Blom (Split Personalities)194-1111.7129-100
7Rutger Kloen (jr.) (5-7-10 Team)190-7141.7109-102
8Chris Coopmeiners (Autoplaza)186+2161.6799-133
9Ruud Blom (Bowlieve it or Not!)194-1111.6639-149
10Jan Meijering (Headpins)184+5181.6349-178
11Ronald van Herpen (The Spares)179+5211.6239-189
12Jan Meijering (The Lions)184+5181.6109-202
13Rense Eringa (Turkey Hunters)176-16231.5849-228
14Niels Meilink (The Spareribs)171-5271.5539-259
15Niels Meilink (NaNiTo)171-5271.5319-281
16Peter Gorter (Turkey Hunters)191-4131.1446-668
17Ronald van Herpen (The Gamebreakers)179+5211.1306-682
18Joop Zwart (The Gamebreakers)184+7181.1046-708
19Jeroen Zwart (The Gamebreakers)180+4211.0806-732
20Ronald van Herpen (The Lions)179+5211.0206-792
21Rutger Kloen (sr.) (De Drie)111-73693333-1479
Ruud Mulder ()181 0200-1812

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
Hoofdklasse heren van 156 tot en met 172
1Jan Meijer (JaHiTi)163-4321.5099 
2Jan Meijer (5-7-10 Team)163-4321.4919-18
3Bart Vissering (De Sjakies III)172+5261.4889-21
4Jan Meijer (The Oldies)163-4321.4849-25
5Geert Meulenbelt (The 3 M's)156-8371.4789-31
6Johan van der Molen (Strike IJzers)162+1331.4739-36
7Toscan Vergnes (NaNiTo)163 0321.4689-41
8Toscan Vergnes (The Spareribs)163 0321.4669-43
9Johan van der Molen (Bowling Friends)162+1331.4489-61
10Obbo Buma (Bowling Stars II)155-9381.4379-72
11Jan Meijer (Headpins)163-4321.3999-110
12Eddy van der Laan (The Spares)155-17381.3979-112
13Tjeerd Meulenbelt (The 3 M's)154-8391.3719-138
14Obbo Buma (Bowling Stars)155-9381.3579-152
15Jurjen Ploeg (De Sjakies II)148-9431.2739-236
16Jaap Kroese (De Musketiers)161-6349706-539
17Tjeerd Meulenbelt (The 3 M's II)154-8399396-570
18Dennis Alkema (De Sjakies II)152-6408916-618
19Geert Meulenbelt (The 3 M's II)156-8378706-639
20Harry Smits (The 3 M's)136-23517946-715
21Bart Vissering (De Sjakies I)172+5265843-925
22Jurjen Ploeg (Autoplaza)148-9435083-1001
23Dennis Alkema (De Sjakies I)152-6404833-1026
24Harry Smits (The 3 M's II)136-23514303-1079

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
1e klasse heren van 141 tot en met 155
1Piet Weites (TZN)165+12311.5029 
2Piet Weites (5-7-10 Team)165+12311.4739-29
3Richard Bos (Bowling Friends)159+8351.4589-44
4Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)149-4421.4149-88
5Richard Bos (Strike IJzers)159+8351.4129-90
6Rits Poelman (De Puppies)147+2441.3279-175
7Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)149-4421.2849-218
8Geert Mulder (Top Dogs II)140-9491.2729-230
9Ties Slagter (JaHiTi)137-13511.2539-249
10Geert Mulder (Top Dogs I)140-9491.2509-252
10Jelle Smit (Plantinga Verhuur I)138-11501.2509-252
12Jelle Smit (Plantinga Verhuur II)138-11501.2419-261
13Jurgen van Hoorn (J&J)137-6511.2399-263
14Eric Koops (Reset4U)137-8511.2379-265
15Jan van Hoorn (J&J)136-5511.2269-276
16Boudewijn Meurs (Die Andere)133-18531.1659-337
17Demian Mulder (Top Dogs I)101709489-554
18Jan Meems (All in One)151-1419066-596
19Demian Mulder (Top Dogs II)101708769-626
20Peter Poel (De Musketiers)145+3458746-628
21Boudewijn Meurs (Die Ene)133-18538386-664
22Erwin de Vries (Three Amigos)138-7508336-669
23Simon Karssies (De Sjakies III)113676816-821
24Ties Slagter (The Spareribs)137-13513923-1110
Ben Bakker ()152 0400-1502
Stefan Alfons ()141 0480-1502

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
2e klasse heren van 0 tot en met 140
1Dick Turksema (Die Andere)144+7461.3499 
2Dick Turksema (Die Ene)144+7461.2559-94
3Fokko Huisman (De Puppies)136-3511.2289-121
4Jan Bos (De Musketiers)135+13521.2219-128
5Herman Boon (J&J)133+1531.2029-147
6Anne Feenstra (C.Z.N.)129+1561.1629-187
7Mark Kerkhof (Royal House)123-7601.1619-188
8Theo Lennaerts (De Pins)126+12581.1369-213
9Jan Oostebrink (Three Amigos)124-7601.1179-232
10Mark Kerkhof (All in One)123-7601.0579-292
11Wabbe de Vries (Three Amigos)116-15651.0499-300
12Henk Nijland (De Pins)109+2709899-360
13Johan Oosting (C.Z.N.)108+9709769-373
14Gerard Hazenberg (Royal House)104+16709469-403
15Gerard Hazenberg (C.Z.N.)104+16709429-407
16Henk Mellema (Pin Busters)134+5538086-541
17Remco Drost (Wrecking Ball)83+10887549-595
18Kaylan Warners (FC Wha Wha)50954629-887
19Kaylan Warners (Wrecking Ball)50954409-909

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
Hoofdklasse dames van 141 tot en met 300
1Marcella Zwart (Bowlieve it or Not!)164+3321.5089 
2Fleur van Opbergen (Bowling Friends)162-1331.5059-3
3Willy Zwart (Bowling Stars II)162 0331.4819-27
4Marcella Zwart (Unbowlievable)164+3321.4559-53
5Hinke Meijer (The Oldies)152-9401.4539-55
6Willy Zwart (Bowling Stars)162 0331.4509-58
7Fleur van Opbergen (Strike IJzers)162-1331.4189-90
8Sonja Meijering (Headpins)145-4451.3889-120
9Hennie de Groot (Star Trio II)149+8421.3819-127
10Ria Meurs (Die Andere)153 0391.3759-133
11Hennie de Groot (Star Trio)149+8421.3179-191
12Hinke Meijer (JaHiTi)152-9401.2959-213
13Melanie Becht (Split Personalities)140-15491.2539-255
14Sonja Meijering (The Lions)145-4451.2339-275
15Ria Meurs (Die Ene)153 0399286-580
16Paulien Klijnstra (De Klijntjes)151+4419076-601
17Melanie Becht (Pin Busters)140-15498596-649
18Henny Hovius (Star Trio II)124-17607896-719
19Henny Hovius (Star Trio)124-17607036-805
20Natasja Gorter (Turkey Hunters)152-3404583-1050

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
1e klasse dames van 0 tot en met 140
1Gre Slomp (Star Trio II)139-1491.3269 
2Gre Slomp (Star Trio)139-1491.1829-144
3Ingrid Drost (Wrecking Ball)129+1561.1639-163
4Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)124-6601.1419-185
5Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)124-6601.1089-218
6Sip Bijma (De Puppies)121+2621.0899-237
7Fia Wijchgel (Bowling Stars)109+2701.0659-261
8Fia Wijchgel (Bowling Stars II)109+2708979-429
9Janneke Klijnstra (De Klijntjes)149+19428966-430
10Bineke Fokkema (TZN)138+4508336-493
11Fabienne Buss (FC Wha Wha)92708309-496
12Ans Bronsema (De Pins)132+3547956-531
13Froukje Kloen (TZN)132-6547646-562
14Ina Haan-Postmus (All in One)124-5607496-577
15Naomi Tolhuis (NaNiTo)124+4607486-578
16Froukje Kloen (TZN)132-6544273-899
Hanna Faber ()141480-1326
Jose Blom ()140 0490-1326