Scoreoverzicht alle leden 2023-2024

Scoreoverzicht van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 12-04-2024 om 10:04
Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Topklasse heren van 170 tot en met 300
1Rutger Kloen jr. (5-7-10 Team)200+1377.22036 
2Rutger Kloen sr. (5-7-10 Team)188+7156.77736-443
3Rense Eringa (Unbowlievable II)183+1186.62136-599
4Rense Eringa (Unbowlievable I)182 0196.55536-665
5Fried Denninger (De Drie)179+4216.47436-746
6Chris Coopmeiners (Team Allteos II)178-5226.42836-792
7Chris Coopmeiners (Autoplaza)176-7236.36936-851
8Rutger Kloen sr. (De Drie)186+5166.16333-1057
9Joop Zwart (The Gamebreakers)173-4255.72333-1497
10Ben Krom (Lekker Balletje)172-3265.70533-1515
11Niels Meilink (Headpins)188+8155.65830-1562
12Leon Bouman (Team JLS)170-4285.63833-1582
13Henk Veenema (JACO II)169-8285.60633-1614
14Simon Kuiper (Lekker Balletje)169-4285.59833-1622
15Henk Veenema (Team JSH)169-8285.08130-2139
16Jeroen Zwart (The Gamebreakers)169-7284.58627-2634
17Jan Meijering (Headpins)169-6284.05924-3161
18Jan Meijering (The Lions)166-9302.99618-4224

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse heren van 155 tot en met 169
1Gerard Nauta (Trio Penotti II)175+7246.32836 
2Johan van der Molen (Team GeRijO)174+10256.29236-36
3Johan van der Molen (Strike IJzers)172+8266.19936-129
4Gerard Nauta (Trio Penotti)171+3276.15936-169
5Johan van der Molen (Bowling Friends)170+6286.12436-204
6Geert Meulenbelt (Team GeRijO)169+10286.09136-237
7Ronald van Herpen (The Gamebreakers)169+4286.08736-241
8Richard Bos (Strike IJzers)166+7305.98736-341
9Geert Meulenbelt (The 3 M's)165+6315.96736-361
10Richard Bos (Team GeRijO)164+5325.90836-420
11Ronald van Herpen (Joint Strike Fighters)163-2325.90336-425
12Geert Meulenbelt (The 3 M's II)163+4325.88336-445
13Richard Bos (Bowling Friends)159 0355.73336-595
14Piet Weites (5-7-10 Team)159+3355.72936-599
15Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)158-2365.72136-607
16Piet Weites (TZN)158+2365.70236-626
17Richard van Wijk (Lekker Balletje)169+3285.60433-724
18Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)153-7395.50936-819
19Jacob Bouman (Team JLS)151-8415.46636-862
20Robbert de Weerd (Team RGW)158-1365.22233-1106
21Cor Eleveld (JACO II)154-2395.11433-1214
22Dennis Alkema (De Sjakies I)168+9295.05730-1271
23Dennis Alkema (De Sjakies II)167+8305.01530-1313
24Jan Sikkens (Team JSH)163+5324.90830-1420
25Bart Vissering (De Sjakies I)162-1334.86630-1462
26Cor Eleveld (JACO)153-3394.61830-1710
27Bart Vissering (De Sjakies II)161-2344.34727-1981
28Jan Zandvliet (JACO)160+4354.34527-1983
29Jan Zandvliet (JACO II)155-1384.20727-2121

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse heren van 135 tot en met 154
1Eddy van der Laan (Joint Strike Fighters)161+10345.80636 
2Gerrie Knippels (Team RGW)158+6365.71936-87
3Eddy van der Laan (Unbowlievable I)156+5375.63236-174
4Gerrie Knippels (Team GeWil)155+3385.59636-210
5Nico Pariama (Trio Penotti)154 0395.56336-243
6Robert Jilderda (Team MeRk)153+9395.52936-277
7Robert Jilderda (Top Dogs II)153+9395.51836-288
8Eddy van der Laan (Unbowlievable II)152+1405.48836-318
9Dick Turksema (Die Ene)150+2425.42236-384
10Willem Borgesius (Team RGW)138-7505.40539-401
11Boudewijn Meurs (Die Andere)149+9425.37036-436
12Nico Pariama (Trio Penotti II)162+8335.35033-456
13Geert Mulder (Top Dogs I)146 0445.27736-529
14Ben Veenstra (Trio Penotti)143+4465.17836-628
15Eddy Hoekzema (Team Allteos I)154+7395.10233-704
16Rits Poelman (Plantinga Verhuur I)140-4495.06136-745
17Eddy Hoekzema (Team Allteos II)153+6395.05933-747
18Geert Mulder (Top Dogs II)147+1444.87533-931
19Jan Meems (All in One)145+5454.81733-989
20Erwin de Vries (Three Amigos)145+5454.78833-1018
21Robert Jilderda (Top Dogs I)144 0464.76533-1041
22Boudewijn Meurs (Die Ene)143+3464.73433-1072
23Jurjen Ploeg (De Sjakies II)154+1394.62730-1179
24Ben Veenstra (Trio Penotti II)138-1504.55433-1252
25Louis Veenstra (Niet Thuis)149+9424.49530-1311
26Jurgen van Hoorn (J&J)146-4444.39530-1411
27Dick Turksema (Die Andere)144-4464.34830-1458
28Louis Veenstra (Niet thuis II)144+4464.34530-1461
29Jurjen Ploeg (Autoplaza)158+5364.28527-1521
30Drewes Zuur (JACO)156+7374.23127-1575
31Willem Borgesius (Team GeWil)139-6494.17230-1634
32Herman Boon (J&J)148+13433.56724-2239
33Siep Landstra (Team SA)149+8423.13721-2669
34Stephan Roffel (Team JSH)145+6451.74012-4066

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 134
1Simon Karssies (De Sjakies I)147+20445.32136 
2Wouter van der Woning (Team Woning I)152405.02733-294
3Stephan Meulenbelt (The 3 M's II)135+11524.89236-429
4Arjan Kloen (De Drie)135+33524.89136-430
5Stephan Meulenbelt (The 3 M's)135+11524.87236-449
6Erik Bossinga (Top Dogs I)133+20534.78936-532
7Mark Kerkhof (Royal House)130+6564.70736-614
8Michel Huisma (Dynamite II)129+1564.65536-666
9Mark Kerkhof (All in One)129+5564.64436-677
10Julian Wobbes (The 3 M's II)128+11574.61536-706
11Wabbe de Vries (Three Amigos)127+3584.57636-745
12Arjan Kloen (BT Redbull Gron)137+35514.53933-782
13Gerard Hazenberg (Niet Thuis)125+1594.52036-801
14Jan Oostebrink (Three Amigos)125+6594.51836-803
15Lex van Buuren (Royal House)135+5524.48133-840
16Erik Bossinga (Top Dogs II)122+9614.40936-912
17Gerard Hazenberg (Niet thuis II)120-4634.32636-995
18Jan van Hoorn (J&J)128+8573.86930-1452
19Julian Wobbes (The 3 M's)125+8593.75030-1571
20Theo Lennaerts (De Pins)118+5643.55330-1768
21Wouter van der Woning (Team Woning II)159353.34521-1976
22Michel Huisma (Dynamite I)131+3553.14624-2175
23Loïc van der Woning (Team Woning I)68952.26833-3053
24Loïc van der Woning (Team Woning II)79911.66321-3658
25Henk Nijland (De Pins)85-4701.53718-3784

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse dames van 141 tot en met 300
1Maria Roffel (Team MeRk)174+4255.75633 
2Ria Meurs (Die Andere)155 0385.61436-142
3Willy Zwart (Bowling Stars II)162+10335.36633-390
4Willy Zwart (Bowling Stars)162+10335.35633-400
5Monica Ludwig (Team MoTi)145+2455.22436-532
6Gre Slomp (Star Trio II)143+2465.16936-587
7Gre Slomp (Star Trio)140-1495.07336-683
8Monica Ludwig (Bowling Stars)152+9405.04833-708
9Tietie kolthof (Team JLS)149-7424.94133-815
10Sonja Meijering (Headpins)149+2424.92533-831
11Henny Hovius (Star Trio)143+5464.73933-1017
12Sonja Meijering (The Lions)157+10374.72230-1034
13Maria Roffel (De Klijntjes)173+3254.67927-1077
14Henny Hovius (Star Trio II)145+7454.36430-1392
15Ria Meurs (Die Ene)154-1394.17927-1577
16Paulien Klijnstra (De Klijntjes)151-1414.07727-1679
17Tietie kolthof (Team MoTi)153-3393.67824-2078
18Marcella Zwart (Unbowlievable I)162-7333.41621-2340
19Monica Ludwig (Bowling Stars II)141-2483.38824-2368
20Marcella Zwart (Unbowlievable II)165-4312.48115-3275

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse dames van 121 tot en met 140
1Hennie de Groot (Star Trio)137 0514.95136 
2Froukje Kloen (TZN)131-1554.75136-200
3Bineke Fokkema (TZN)137+8514.53033-421
4Hennie de Groot (Star Trio II)136-1514.49933-452
5Froukje Kloen (BT Redbull Gron)133+1534.39233-559
6Joukje Hoekzema (Team Allteos I)132+6544.38033-571
7Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)132+3544.36933-582
8Janneke Klijnstra (De Klijntjes)130+7564.31933-632
9Joukje Hoekzema (Team Allteos II)127+1584.21633-735
10Ans Bronsema (De Pins)127+5584.21133-740
11Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)135+6523.65927-1292
12Bineke Fokkema (BT Redbull Gron)136+7512.87521-2076
13Annelies Landstra (Team SA)135+10522.84221-2109

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
2e klasse Dames van 0 tot en met 120
Michelle Mulder (Team MeRk)119+6634.30636-645
Michelle Mulder (Team SA)118+5644.27536-676
Anita Bakker (De 3 Meiden)113+2673.72933-1222
Fia Wijchgel (Bowling Stars II)97+7703.50636-1445
Debby van den Berg (Dynamite I)126+10583.42527-1526
Yvonne Broszeit (Dynamite II)113+11673.41030-1541
Natascha Koenes (De 3 Meiden)124603.36627-1585
Fia Wijchgel (Bowling Stars)93+3703.36136-1590
Grietje Klijn (De 3 Meiden)106703.20630-1745
Debby van den Berg (Dynamite II)118+2642.84924-2102
Yvonne Broszeit (Dynamite I)114+12672.74124-2210
Hanna Faber (Bowling Friends)105 0732.52224-2429
Hanna Faber (Strike IJzers)105 0732.20521-2746
Truus Veenstra (Niet thuis II)110 0701.98518-2966
Truus Veenstra (Niet Thuis)105-5701.89618-3055