Scoreoverzicht alle leden 2021-2022

Scoreoverzicht van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 22-04-2022 om 11:04
Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Topklasse heren van 170 tot en met 300
1Rutger Kloen (jr.) (5-7-10 Team)200-477.82739 
2Niels Meilink (The Spareribs)195+8107.61839-209
3Ruud Blom (Reset4U2)190-7147.42739-400
4Rense Eringa (Unbowlievable)187-9167.32239-505
5Chris Coopmeiners (Autoplaza)186-4167.28139-546
6Rutger Kloen (sr.) (5-7-10 Team)186+65167.27439-553
7Fried Denninger (De Drie)185+11177.23339-594
8Joop Zwart (The Gamebreakers)181+4207.07939-748
9Jeroen Zwart (The Gamebreakers)179+1217.01839-809
10Rutger Kloen (sr.) (De Drie)179+58216.99039-837
11Ruud Blom (Reset4U)192-5126.93836-889
12Ben Krom (Lekker Balletje)177-7236.93739-890
13Johan van der Molen (Strike IJzers)176+1236.86739-960
14Johan van der Molen (Bowling Friends)174-1256.79139-1036
15Jan Meijering (The Lions)172-9266.72339-1104
16Jan Meijering (Headpins)170-11286.66639-1161
17Bart Vissering (De Sjakies I)181+9205.97933-1848
18Niels Meilink (NaNiTo)188+1155.09627-2731
19Henk Veenema (Team JSH)177-5234.78927-3038
20Ronald van Herpen (Joint Strike Fighters)176+5234.75427-3073
21Ronald van Herpen (The Gamebreakers)174+3254.70727-3120
22Drewes Zuur (JACO)156-15374.69730-3130
23Richard van Wijk (Lekker Balletje)171-11274.62527-3202
24Ronald van Herpen (The Lions)167-4304.52227-3305
25Bart Vissering (De Sjakies II)173+1254.16824-3659
26Eddy van der Laan (Joint Strike Fighters)166-7303.98924-3838
27Henk Veenema (JACO II)171-11273.59721-4230

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse heren van 155 tot en met 169
1Simon Kuiper (Lekker Balletje)180+11217.02639 
2Richard Bos (Bowling Friends)163+3326.86542-161
3Nico Pariama (Trio Penotti)169+11286.59139-435
4Nico Pariama (Trio Penotti II)166+8306.50439-522
5Geert Meulenbelt (The 3 M's II)163-1326.39539-631
6Robbert de Weerd (Team RGE)162+4336.33539-691
7Piet Weites (TZN)161-4346.31239-714
8Piet Weites (5-7-10 Team)161-4346.30839-718
9Cor Eleveld (JACO II)160-5356.27639-750
10Gerard Nauta (Trio Penotti II)172+13266.20236-824
11Cor Eleveld (JACO)156-9376.10539-921
12Gerard Nauta (Trio Penotti)172+13265.68933-1337
13Geert Meulenbelt (The 3 M's)157-7375.68536-1341
14Gerrie Knippels (Team RGE)157-3375.66336-1363
15Theo Kroese (The Comebacks II)156-2375.64036-1386
16Louis Veenstra (Niet Thuis)143-14465.16636-1860
17Dennis Alkema (De Sjakies II)163-3324.89130-2135
18Dennis Alkema (De Sjakies I)166 0304.49527-2531
19Jacob Bouman (Team JLS)164-4324.43827-2588
20Siep Landstra (Team SA)148-8434.00927-3017
21Jan Zandvliet (JACO II)158-7363.80424-3222
22Jan Sikkens (Team JSH)139-19493.77627-3250
23Richard Bos (Strike IJzers)156-4373.74424-3282
24Leon Bouman (Team JLS)170+3283.58521-3441
25Jurjen Ploeg (Autoplaza)167+9303.01118-4015
26Jan Zandvliet (JACO)157-8372.82818-4198
27Jurjen Ploeg (De Sjakies II)158 0362.38115-4645
28Jan van Hoorn (J&J)118-40642.14018-4886
Obbo Buma ()

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse heren van 135 tot en met 154
1Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)157+7376.12339 
2Eric Koops (Reset4U)155+2386.06739-56
3Eric Koops (Reset4U2)154+1396.01639-107
4Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)152+2405.96439-159
5Lex van Buuren (MAROS)151-3415.91939-204
6Boudewijn Meurs (Die Ene)146+4445.73039-393
7Geert Mulder (Top Dogs II)146-4445.69839-425
8Jurgen van Hoorn (J&J)152+13405.48536-638
9Geert Mulder (Top Dogs I)139-11495.43739-686
10Rits Poelman (Plantinga Verhuur I)137-10515.38039-743
11Boudewijn Meurs (Die Andere)149+7424.93633-1187
12Bennie Veenstra (Trio Penotti II)133-16534.78936-1334
13Jan Meems (All in One)141+2484.67133-1452
14Dick Turksema (Die Ene)141+3484.66233-1461
15Jelle Smit (Plantinga Verhuur II)135-6524.07830-2045
16Erwin de Vries (Three Amigos)145+5453.92827-2195
17Herman Boon (J&J)142+6473.85727-2266
18Bennie Veenstra (Trio Penotti)127-22583.83930-2284
19Stephan Roffel (Team JSH)141+5483.82427-2299
20Willem Borgesius (The Comebacks I)127-11583.44527-2678
21Willem Borgesius (The Comebacks II)119-19633.21927-2904
22Dick Turksema (Die Andere)129-9563.11924-3004
23Ties Slagter (The Spareribs)159+5351.91812-4205
24Ties Slagter (NaNiTo)144-10468646-5259

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 134
1Mark Kerkhof (All in One)131+10555.11539 
2Jan Oostebrink (Three Amigos)127 0584.95839-157
3Stephan Meulenbelt (The 3 M's II)122+14614.76239-353
4Mark Kerkhof (Royal House)131+10554.72536-390
5Wabbe de Vries (Three Amigos)119-15634.67539-440
6Stephan Meulenbelt (The 3 M's)119+11634.64339-472
7Gerard Hazenberg (The Comebacks I)119-4633.93033-1185
8Michel Huisma (Royal House)117+18653.89233-1223
9Erik Bossinga (Top Dogs I)107-40703.85336-1262
10Robert Jilderda (Top Dogs I)125+12593.76330-1352
11Erik Bossinga (Top Dogs II)104-43703.75836-1357
12Michel Huisma (The Spareribs)109+10703.60433-1511
13Arjan Kloen (De Drie)97 0703.51136-1604
14Gerard Hazenberg (Royal House)113-10673.40230-1713
15Robert Jilderda (Top Dogs II)125+12593.39327-1722
16Erik Bakker (Eekebuurtjes)133-14533.21424-1901
17Theo Lennaerts (De Pins)113-15673.05727-2058
18Sape van der Iest (Team JLS)131-2552.76121-2354
19Julian Wobbes (MAROS)128-18572.70521-2410
20Henk Nijland (De Pins)96-4702.61227-2503
21Julian Wobbes (Headpins)123-23602.58721-2528
22Simon Karssies (De Sjakies I)113 0672.04918-3066

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse dames van 136 tot en met 300
1Marcella Zwart (Unbowlievable)169+1286.61639 
2Willy Zwart (Bowling Stars)168+8296.58839-28
3Ria Meurs (Die Ene)154+8396.00939-607
4Sonja Meijering (Headpins)145-2455.65839-958
5Sonja Meijering (The Lions)144-3465.63139-985
6Ria Meurs (Die Andere)152+6405.49936-1117
7Gre Slomp (Star Trio II)138-1505.41339-1203
8Gre Slomp (Star Trio)145+6455.23036-1386
9Marcella Zwart (MKZ)170+2285.11030-1506
10Henny Hovius (Star Trio II)143-5464.75133-1865
11Paulien Klijnstra (De Klijntjes)158+7364.74730-1869
12Gepke Sipkens (MAROS)140+3494.64833-1968
13Willy Zwart (Bowling Stars II)169+9284.56427-2052
14Bineke Fokkema (TZN)133-6534.39133-2225
15Ans Bronsema (De Pins)124-13604.11833-2498
16Henny Hovius (Star Trio)143-5463.00621-3610
17Natasja Gorter (Corpo e Mente I)161+2342.42115-4195
18Melanie Becht (Reset4U2)139-8491.67412-4942
19Melanie Becht (Corpo e Mente I)145-2451.3129-5304
20Marcella Zwart (Corpo e Mente II)182+14195463-6070
21Jose Blom (Corpo e Mente I)140-4494223-6194

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse dames van 0 tot en met 135
1Hennie de Groot (Star Trio II)136+4515.31939 
2Monica Ludwig (The Comebacks I)132-3545.15439-165
3Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)129+1565.06739-252
4Froukje Kloen (TZN)129+2565.05139-268
5Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)126-2584.93839-381
6Monica Ludwig (The Comebacks II)134-1534.42433-895
7Fia Wijchgel (Bowling Stars)112-2684.40139-918
8Fia Wijchgel (Bowling Stars II)111-3694.32939-990
9Truus Veenstra (Niet Thuis)105-15703.78936-1530
10Hennie de Groot (Star Trio)137+5513.70927-1610
11Janneke Klijnstra (De Klijntjes)136+11513.68927-1630
12Monique Bakker (De drie Zussen)116-31653.49930-1820
13Anita Bakker (De drie Zussen)105-42703.49333-1826
14Debby van den Berg (The 3 M's II)109+14703.29430-2025
15Debby van den Berg (The 3 M's)108+13702.93727-2382
16Janita de Vries (Eekebuurtjes)120-27632.53421-2785
17Hanna Faber (Strike IJzers)80+3912.17327-3146
18Annelies Landstra (Team SA)119-5632.14218-3177
19Hanna Faber (Bowling Friends)76-1931.82524-3494
20Ina Haan-Postmus (All in One)113+23671.69915-3620
22Heleen Heijs-Bakker (De drie Zussen)103-44703103-5009
Naomi Tolhuis ()