Scoreoverzicht alle leden 2022-2023

Scoreoverzicht van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 27-01-2023 om 11:01
Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Topklasse heren van 170 tot en met 300
1Dennis Veen (Team DDF)215+1105.81827 
2Rutger Kloen sr. (De Drie)184+2184.98127-837
3Jeroen Zwart (The Gamebreakers)181+2204.91327-905
4Rense Eringa (Unbowlievable I)181-6204.89927-919
5Joop Zwart (The Gamebreakers)179-2214.83827-980
6Fried Denninger (De Drie)178-7224.80627-1012
7Jan Meijering (Headpins)176+5234.76627-1052
8Rutger Kloen sr. (5-7-10 Team)173-9254.69427-1124
9Chris Coopmeiners (Autoplaza)192+6124.62824-1190
10Johan van der Molen (Bowling Friends)170-5284.59127-1227
11Henk Veenema (Team JSH)168-6294.55927-1259
12Jan Meijering (The Lions)166-5304.50127-1317
13Gerard Nauta (Trio Penotti II)164-8324.44827-1370
14Rutger Kloen jr. (5-7-10 Team)184-16184.42624-1392
15Johan van der Molen (Strike IJzers)163-12324.41427-1404
16Ben Krom (Lekker Balletje)178+1224.28824-1530
17Rense Eringa (Unbowlievable II)178-9224.28524-1533
18Simon Kuiper (Lekker Balletje)175-5244.22024-1598
19Gerard Nauta (Trio Penotti)174+2254.19924-1619
20Bart Vissering (De Sjakies I)167-11304.02724-1791
21Ronald van Herpen (The Lions)162-10333.89324-1925
22Ronald van Herpen (The Gamebreakers)161-11343.88024-1938
23Bart Vissering (De Sjakies II)158-20363.79524-2023
24Ronald van Herpen (Joint Strike Fighters)157-15373.77624-2042
25Leon Bouman (Team JLS)177+7233.72221-2096
26Niels Meilink (Headpins)174-18253.65621-2162
27Henk Veenema (JACO II)174 0253.65421-2164
28Richard van Wijk (Lekker Balletje)158-13363.33121-2487
29Chris Coopmeiners (Team Allteos II)164-22321.97412-3844
30Verborgen i.v.m. AVG (Team Allteos II)182-9191.0976-4721
31Verborgen i.v.m. AVG (Team Allteos I)174-17251.0456-4773

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse heren van 155 tot en met 169
1Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)162+5334.39227 
2Nico Pariama (Trio Penotti II)157-10374.24427-148
3Richard Bos (Bowling Friends)156-4374.21427-178
4Dennis Alkema (De Sjakies I)155-9384.20927-183
5Robbert de Weerd (Team RGE)155-7384.19727-195
6Piet Weites (5-7-10 Team)155-6384.19027-202
7Gerrie Knippels (Team RGE)154-3394.16027-232
8Piet Weites (TZN)152-9404.12327-269
9Richard Bos (Strike IJzers)152-8404.10427-288
10Obbo Buma (Unbowlievable II)151-18414.09727-295
11Obbo Buma (Unbowlievable I)150-19424.06327-329
12Cor Eleveld (JACO)150-8424.06227-330
13Geert Meulenbelt (The 3 M's)149-12424.03927-353
14Geert Meulenbelt (The 3 M's II)159-2353.83724-555
15Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)158+1363.79524-597
16Cor Eleveld (JACO II)157-1373.77724-615
17Jan Zandvliet (JACO)152-5403.65024-742
18Nico Pariama (Trio Penotti)149-18423.57924-813
19Eddy van der Laan (Joint Strike Fighters)147-19443.54224-850
20Dennis Alkema (De Sjakies II)159-5353.35821-1034
21Frank Veen (Team DDF)158-1363.33521-1057
22Jan Zandvliet (JACO II)156-1373.28221-1110
23Jacob Bouman (Team JLS)154-10393.25221-1140
24Gerrie Knippels (Niet thuis II)151-6413.18521-1207
25Drewes Zuur (JACO)147-9443.08721-1305
26Theo Kroese (The Comebacks II)151-6412.72618-1666
27Jurjen Ploeg (Autoplaza)145-18452.18815-2204
28Jurjen Ploeg (De Sjakies II)144-19462.16315-2229
29Verborgen i.v.m. AVG (Team Allteos I)159+4351.90912-2483
30Verborgen i.v.m. AVG (Team Allteos II)153-2391.3829-3010

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse heren van 135 tot en met 154
1Geert Mulder (Top Dogs II)153+11394.13427 
2Rits Poelman (Plantinga Verhuur I)147+10443.98227-152
3Geert Mulder (Top Dogs I)141-1483.81527-319
4Jan Sikkens (Team JSH)155+16383.73824-396
5Louis Veenstra (Niet thuis II)137-6513.71127-423
6Boudewijn Meurs (Die Andere)132-16543.57927-555
7Boudewijn Meurs (Die Ene)131-17553.55527-579
8Jurgen van Hoorn (J&J)146-6443.51824-616
9Dick Turksema (Die Ene)145+9453.50224-632
10Siep Landstra (Team SA)142-6473.41224-722
11Jan Meems (All in One)134-7533.23924-895
12Lex van Buuren (Royal House)129-22563.10824-1026
13Dick Turksema (Die Andere)144+8463.03521-1099
14Louis Veenstra (Niet Thuis)141-2482.98021-1154
15Stephan Roffel (Team JSH)140-1492.95921-1175
16Erwin de Vries (Three Amigos)140-5492.95621-1178
17Herman Boon (J&J)134-8532.83321-1301
18Jelle Smit (Plantinga Verhuur II)133-2532.39618-1738
19Eddy Hoekzema (Team Allteos I)149+2422.24115-1893
20Eddy Hoekzema (Team Allteos II)153+6391.84512-2289

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 134
1Willem Borgesius (The Comebacks I)148+25434.01827 
2Bennie Veenstra (Trio Penotti II)140+10493.78427-234
3Mark Kerkhof (All in One)128-3573.47627-542
4Robert Jilderda (Top Dogs I)144+19463.47024-548
5Michel Huisma (Dynamite I)128+15573.46827-550
6Willem Borgesius (The Comebacks II)144+21463.45624-562
7Robert Jilderda (Top Dogs II)143+18463.44324-575
8Wabbe de Vries (Three Amigos)126+7583.42527-593
9Robert Jilderda (Team MeRk)142+17473.41024-608
10Mark Kerkhof (Royal House)124-7603.35127-667
11Gerard Hazenberg (Royal House)122+6613.30027-718
12Stephan Meulenbelt (The 3 M's)122+2613.29527-723
13Stephan Meulenbelt (The 3 M's II)121+1623.27727-741
14Bennie Veenstra (Trio Penotti)132+2543.17224-846
15Erik Bossinga (Top Dogs II)114+9673.09727-921
16Gerard Hazenberg (The Comebacks I)125+9593.02024-998
17Theo Lennaerts (De Pins)109-4702.94627-1072
18Erik Bossinga (Top Dogs I)108+3702.92227-1096
19Julian Wobbes (The 3 M's)117-9652.82624-1192
20Simon Karssies (De Sjakies I)116+3652.80424-1214
21Jan Oostebrink (Three Amigos)114-13672.75524-1263
22Julian Wobbes (The 3 M's II)114-12672.74724-1271
23Arjan Kloen (De Drie)100+3702.70327-1315
24Michel Huisma (Dynamite II)114+1672.06518-1953
25Jan van Hoorn (J&J)123+5601.84715-2171
26Danny de Jong (The Bowling Stones)89-58701.61618-2402
27Hoekstra Louw (The Bowling Stones)92-55701.11312-2905
28Henk Nijland (De Pins)90-6705436-3475
Erik Bakker (Eekebuurtjes)133 0530

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
Hoofdklasse dames van 141 tot en met 300
1Diana Nauta (Team DDF)162+4334.38827 
2Ria Meurs (Die Andere)158+5364.29127-97
3Ria Meurs (Die Ene)152-1404.11627-272
4Willy Zwart (Bowling Stars II)151-17414.08827-300
5Sonja Meijering (The Lions)150+6424.06327-325
6Willy Zwart (Bowling Stars)149-19424.04627-342
7Diana Nauta (The Comebacks II)149-9424.02327-365
8Paulien Klijnstra (De Klijntjes)147-11443.98127-407
9Sonja Meijering (Headpins)145+1453.93527-453
10Marcella Zwart (Unbowlievable I)159-10353.83324-555
11Gre Slomp (Star Trio II)139-2493.77827-610
12Henny Hovius (Star Trio)139-4493.77127-617
13Henny Hovius (Star Trio II)139-4493.34724-1041
14Marcella Zwart (Unbowlievable II)168-1293.03818-1350
15Gre Slomp (Star Trio)137-4512.88321-1505
16Maria Roffel-Postma (De Klijntjes)157-4372.84018-1548
17Maria Roffel-Postma (Eekebuurtjes)185+24171.6739-2715
18Maria Roffel-Postma (Team MeRk)164+3321.4819-2907
19Melanie Becht (Team Allteos II)157+15374723-3916
20Melanie Becht (Team Allteos I)147+5444433-3945

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
1e klasse dames van 121 tot en met 140
1Monica Ludwig (Bowling Stars)144+11463.89927 
2Monica Ludwig (Bowling Stars II)144+11463.89627-3
3Hennie de Groot (Star Trio)131-5553.56227-337
4Froukje Kloen (TZN)125-4593.39627-503
5Janneke Klijnstra (De Klijntjes)123-13603.32827-571
6Hennie de Groot (Star Trio II)135-1523.24024-659
7Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)117-11653.16027-739
8Bineke Fokkema (TZN)128-5573.08924-810
9Ans Bronsema (De Pins)124 0602.98524-914
10Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)124-4602.61821-1281
11Joukje Hoekzema (Team Allteos I)122-25611.83815-2061
12Joukje Hoekzema (Team Allteos II)129-18561.1649-2735

Pos.NaamGem.PrgrHCPPinfall#Gms.Vers.
2e klasse Dames van 0 tot en met 120
1Anita Bakker (De Zussen)112+7683.02427 
2Michelle Mulder (Team MeRk)104-5702.83427-190
3Annelies Landstra (Team SA)127+8582.68321-341
4Michelle Mulder (Team SA)110+1702.66224-362
5Yvonne Broszeit (Dynamite I)98-49702.65627-368
6Monique Bakker (De Zussen)115-1662.43421-590
7Yvonne Broszeit (Dynamite II)99-48702.38124-643
8Fia Wijchgel (Bowling Stars II)88-23702.12424-900
9Debby van den Berg (Dynamite I)110+1701.99218-1032
10Fia Wijchgel (Bowling Stars)81-30701.95624-1068
11Hanna Faber (Bowling Friends)101+23761.82518-1199
12Debby van den Berg (Dynamite II)118+9641.77315-1251
13Truus Veenstra (Niet thuis II)110+5701.65515-1369
14Moniek Bonsing (The Bowling Stones)90-57701.63318-1391
15Hanna Faber (Strike IJzers)103+25741.55815-1466
16Ina Haan-Postmus (All in One)112-1681.34512-1679
17Truus Veenstra (Niet Thuis)111+6691.33212-1692
17Janita de Vries (Eekebuurtjes)120 0630