Scoreoverzicht alle leden 2019-2020

Scoreoverzicht van individuele spelers ingedeeld naar klassen




Laatst bijgewerkt op 06-12-2019 om 12:12
Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
Topklasse heren van 173 tot en met 300
1Ruud Blom (Unbowlievable)197+293.65518 
2Ruud Blom (Reset4U)197+293.58618-69
3Jan Meijering (Reset4U)181+2203.48818-167
4Peter Gorter (Unbowlievable)188-7153.46918-186
5Joop Zwart (The Gamebreakers)187+10163.38318-272
6Fried Denninger (De Drie)185+1173.33518-320
7Peter Gorter (Turkey Hunters)188-7153.30818-347
8Rense Eringa (Turkey Hunters)183-9183.30118-354
9Jan Meijering (Headpins)181+2203.21718-438
10Chris Coopmeiners (Autoplaza)178-6223.21618-439
11Ronald van Herpen (The Spares)174 0253.18818-467
12Niels Meilink (The Spareribs)172-4263.12718-528
13Jan Meijering (The Lions)181+2203.12018-535
14Niels Meilink (NaNiTo)172-4263.08718-568
15Ronald van Herpen (The Lions)174 0253.01218-643
16Rutger Kloen (jr.) (5-7-10 Team)194-3112.92215-733
17Ruud Blom (Bowlieve it or Not!)197+292.87615-779
18Jeroen Zwart (The Gamebreakers)187+11162.81015-845
19Ronald van Herpen (The Gamebreakers)174 0252.70215-953
20Ruud Blom (Split Personalities)197+292.34112-1314
21Rutger Kloen (sr.) (De Drie)110-74701.32712-2328
Ruud Mulder ()181 0200-3655

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
Hoofdklasse heren van 156 tot en met 172
1Jan Meijer (JaHiTi)163-4323.05618 
2Johan van der Molen (Strike IJzers)163+2322.98718-69
3Jan Meijer (5-7-10 Team)163-4322.97318-83
4Geert Meulenbelt (The 3 M's II)163-1322.96518-91
5Tjeerd Meulenbelt (The 3 M's II)160-2352.94618-110
6Geert Meulenbelt (The 3 M's)163-1322.93218-124
7Jan Meijer (The Oldies)163-4322.92118-135
8Johan van der Molen (Bowling Friends)163+2322.89718-159
9Toscan Vergnes (NaNiTo)165+2312.89318-163
10Eddy van der Laan (The Spares)159-13352.87218-184
11Jan Meijer (Headpins)163-4322.85118-205
12Tjeerd Meulenbelt (The 3 M's)160-2352.83318-223
13Obbo Buma (Bowling Stars II)151-13412.82218-234
14Jurjen Ploeg (De Sjakies II)151-6412.76118-295
15Obbo Buma (Bowling Stars)151-13412.61618-440
16Toscan Vergnes (The Spareribs)165+2312.57715-479
17Jaap Kroese (De Musketiers)163-4322.44715-609
18Bart Vissering (De Sjakies I)169+2282.08712-969
19Dennis Alkema (De Sjakies I)161+3342.02412-1032
20Bart Vissering (De Sjakies III)169+2281.97612-1080
21Jurjen Ploeg (Autoplaza)151-6411.78512-1271
22Dennis Alkema (De Sjakies II)161+3341.3769-1680
23Harry Smits (The 3 M's)136-23517946-2262
24Harry Smits (The 3 M's II)136-23514303-2626

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
1e klasse heren van 141 tot en met 155
1Richard Bos (Bowling Friends)162+11332.95518 
2Piet Weites (5-7-10 Team)163+10322.95018-5
3Piet Weites (TZN)163+10322.92718-28
4Richard Bos (Strike IJzers)162+11332.90118-54
5Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)150-3422.73318-222
6Wim Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)150-3422.70218-253
7Boudewijn Meurs (Die Ene)144-7462.61018-345
8Rits Poelman (De Puppies)144-1462.60618-349
9Eric Koops (Reset4U)144-1462.59918-356
10Boudewijn Meurs (Die Andere)144-7462.58418-371
11Geert Mulder (Top Dogs I)142-7472.57118-384
12Geert Mulder (Top Dogs II)142-7472.56218-393
13Jelle Smit (Plantinga Verhuur II)138-11502.45518-500
14Erwin de Vries (Three Amigos)147+2442.21215-743
15Jan Meems (All in One)143-9462.15115-804
16Jelle Smit (Plantinga Verhuur I)138-11502.10615-849
17Jurgen van Hoorn (J&J)139-4492.09315-862
18Jan van Hoorn (J&J)139-2492.08915-866
19Peter Poel (De Musketiers)133-9532.00515-950
20Demian Mulder (Top Dogs I)103701.87518-1080
21Demian Mulder (Top Dogs II)103701.84818-1107
22Simon Karssies (De Sjakies III)118641.78415-1171
23Ties Slagter (JaHiTi)138-12501.69012-1265
24Ties Slagter (The Spareribs)138-12503923-2563
25Willem Camijn (Jeannette Vite II)83702503-2705
Ben Bakker ()152 0400-2955
Stefan Alfons ()141 0480-2955

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
2e klasse heren van 0 tot en met 140
1Dick Turksema (Die Andere)148+11432.69218 
2Dick Turksema (Die Ene)148+11432.65918-33
3Fokko Huisman (De Puppies)141+2482.54218-150
4Mark Kerkhof (Royal House)128-2572.42618-266
5Anne Feenstra (C.Z.N.)128 0572.32018-372
6Jan Bos (De Musketiers)128+6572.31018-382
7Wabbe de Vries (Three Amigos)125-6592.26218-430
8Mark Kerkhof (All in One)128-2572.21618-476
9Gerard Hazenberg (Royal House)109+21702.05618-636
10Jan Oostebrink (Three Amigos)127-4581.91615-776
11Gerard Hazenberg (C.Z.N.)109+21701.88218-810
12Theo Lennaerts (De Pins)121+7621.82715-865
13Johan Oosting (C.Z.N.)98-1701.76618-926
14Herman Boon (J&J)134+2531.61612-1076
15Henk Nijland (De Pins)107 0701.61315-1079
16Remco Drost (Wrecking Ball)86+13861.30315-1389
17Kaylan Warners (FC Wha Wha)529598718-1705
18Kaylan Warners (Wrecking Ball)529590318-1789
19Henk Mellema (Pin Busters)134+5538086-1884

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
Hoofdklasse dames van 141 tot en met 300
1Marcella Zwart (Unbowlievable)167+6303.02718 
2Marcella Zwart (Bowlieve it or Not!)167+6302.99918-28
3Willy Zwart (Bowling Stars)162 0332.94318-84
4Fleur van Opbergen (Bowling Friends)156-7372.91918-108
5Hinke Meijer (JaHiTi)157-4372.83218-195
5Hinke Meijer (The Oldies)157-4372.83218-195
7Fleur van Opbergen (Strike IJzers)156-7372.73218-295
8Ria Meurs (Die Ene)148-5432.68218-345
9Sonja Meijering (Headpins)144-5462.67918-348
10Ria Meurs (Die Andere)148-5432.65818-369
11Hennie de Groot (Star Trio II)142+1472.63718-390
12Melanie Becht (Pin Busters)142-13472.62018-407
13Sonja Meijering (The Lions)144-5462.51218-515
14Hennie de Groot (Star Trio)142+1472.48918-538
15Willy Zwart (Bowling Stars II)162 0332.41615-611
16Paulien Klijnstra (De Klijntjes)145-2452.18715-840
17Melanie Becht (Split Personalities)142-13472.08815-939
18Henny Hovius (Star Trio)136-5511.94615-1081
19Natasja Gorter (Turkey Hunters)158+3361.90212-1125
20Henny Hovius (Star Trio II)136-5511.75112-1276

Pos.NaamGemPrgrHCPPinf.#GmsVers.
1e klasse dames van 0 tot en met 140
1Gre Slomp (Star Trio II)136-4512.48018 
2Gre Slomp (Star Trio)136-4512.42518-55
3Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur I)129-1562.41918-61
4Janneke Klijnstra (De Klijntjes)143+13462.14715-333
5Froukje Kloen (TZN)135-3522.03815-442
6Ans Bronsema (De Pins)135+6522.02715-453
7Fia Wijchgel (Bowling Stars)107 0702.01218-468
8Ingrid Drost (Wrecking Ball)131+3551.97815-502
9Fia Wijchgel (Bowling Stars II)107 0701.86818-612
10Marja Hofsteenge (Plantinga Verhuur II)129-1561.85815-622
11Sip Bijma (De Puppies)116-3651.74515-735
12Bineke Fokkema (TZN)135+1521.62412-856
13Fabienne Buss (FC Wha Wha)87701.56718-913
14Ina Haan-Postmus (All in One)122-7611.46912-1011
15Naomi Tolhuis (NaNiTo)123+3601.1119-1369
16Hanna Faber (Top Dogs I)45954319-2049
19Hanna Faber (Top Dogs II)45953949-2086
20Hennie Snel (Jeannette Vite II)56701683-2312
Jose Blom ()140 0490-2480