Scoreoverzicht klassement 2019-2020

Klassement van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 13-03-2020 om 16:03
Pos.NaamGem.
Oud
Gem.
Nw
PrgrHCPPinf.Vers.
Topklasse heren van 173 tot en met 300
1Ruud Blom195197+297.739 
2Rense Eringa192196+497.671-68
3Joop Zwart177189+12147.408-331
4Chris Coopmeiners184188+4157.345-394
5Fried Denninger184188+4157.336-403
6Jan Meijering179180+1217.257-482
7Rutger Kloen (jr.)197200+377.233-506
8Ronald van Herpen174178+4227.034-705
9Niels Meilink176175-1246.813-926
10Jeroen Zwart176192+16125.780-1.959
11Peter Gorter195185-10175.540-2.199
12Rutger Kloen (sr.)184121-63624.366-3.373

Pos.NaamGem.
Oud
Gem.
Nw
PrgrHCPPinf.Vers.
Hoofdklasse heren van 156 tot en met 172
1Johan van der Molen161164+3326.400 
2Geert Meulenbelt164161-3346.372-28
3Jan Meijer167161-6346.355-45
4Tjeerd Meulenbelt162158-4366.229-171
5Toscan Vergnes163165+2316.022-378
6Obbo Buma164155-9386.006-394
7Jurjen Ploeg157160+3355.890-510
8Bart Vissering167167 0305.633-767
9Eddy van der Laan172160-12355.283-1.117
10Dennis Alkema158168+10294.638-1.762
11Jaap Kroese167163-4324.422-1.978
12Harry Smits159136-2351794-5.606

Pos.NaamGem.
Oud
Gem.
Nw
PrgrHCPPinf.Vers.
1e klasse heren van 141 tot en met 155
1Piet Weites153163+10326.408 
2Richard Bos151163+12326.378-30
3Wim Hofsteenge153152-1405.983-425
4Jan Meems152148-4435.775-633
5Boudewijn Meurs151146-5445.755-653
6Geert Mulder149145-4455.712-696
7Rits Poelman145146+1445.697-711
8Jurgen van Hoorn143152+9405.481-927
9Erwin de Vries145149+4424.947-1.461
10Eric Koops145146+1444.825-1.583
11Jelle Smit149141-8484.699-1.709
12Peter Poel142140-2494.640-1.768
13Ties Slagter150148-2434.418-1.990
14Jan van Hoorn141153+12394.156-2.252
15Demian Mulder 107704.141-2.267
16Simon Karssies 122614.037-2.371
17Willem Camijn 8970287-6.121

Pos.NaamGem.
Oud
Gem.
Nw
PrgrHCPPinf.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 140
1Dick Turksema137147+10445.283 
2Wabbe de Vries131133+2535.224-59
3Mark Kerkhof130127-3585.180-103
4Fokko Huisman139138-1504.988-295
5Anne Feenstra128125-3594.906-377
6Herman Boon132141+9484.661-622
7Jan Oostebrink131129-2564.644-639
8Theo Lennaerts114120+6634.331-952
9Jan Bos122129+7564.264-1.019
10Gerard Hazenberg88111+23694.251-1.032
11Johan Oosting99104+5704.088-1.195
12Henk Nijland107107 0703.216-2.067
13Remco Drost7392+19822.496-2.787
14Henk Mellema129141+12482.121-3.162
15Kaylan Warners 57952.097-3.186
16Arjan Kloen 95701.427-3.856

Pos.NaamGem.
Oud
Gem.
Nw
PrgrHCPPinf.Vers.
Hoofdklasse dames van 141 tot en met 300
1Marcella Zwart161167+6306.513 
2Willy Zwart162160-2356.317-196
3Hinke Meijer161159-2356.285-228
4Sonja Meijering149145-4455.695-818
5Ria Meurs153150-3425.449-1.064
6Henny Hovius141140-1495.309-1.204
7Hennie de Groot141141 0485.290-1.223
8Melanie Becht155140-15495.163-1.350
9Natasja Gorter155162+7334.863-1.650
10Fleur van Opbergen163157-6374.358-2.155
11Paulien Klijnstra147141-6484.230-2.283

Pos.NaamGem.
Oud
Gem.
Nw
PrgrHCPPinf.Vers.
1e klasse dames van 0 tot en met 140
1Froukje Kloen138144+6465.616 
2Gre Slomp140140 0495.491-125
3Marja Hofsteenge130132+2545.308-308
4Ans Bronsema129131+2554.718-898
5Janneke Klijnstra130139+9494.611-1.005
6Fia Wijchgel107108+1704.423-1.193
7Sip Bijma119118-1643.924-1.692
8Bineke Fokkema134139+5493.774-1.842
9Ingrid Drost128132+4543.565-2.051
10Fabienne Buss 89703.225-2.391
11Naomi Tolhuis120127+7582.678-2.938
12Ina Haan-Postmus12990-39701.623-3.993
13Hanna Faber 54951.416-4.200
14Hennie Snel 5470168-5.448