Scoreoverzicht klassement 2021-2022

Klassement van individuele spelers ingedeeld naar klassen



Laatst bijgewerkt op 22-04-2022 om 11:04
Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
Topklasse heren van 170 tot en met 300
1Rutger Kloen (jr.)200-47.827 
2Niels Meilink195+87.618-209
3Ruud Blom190-77.427-400
4Rense Eringa187-97.322-505
5Chris Coopmeiners186-47.281-546
6Rutger Kloen (sr.)186+657.274-553
7Fried Denninger185+117.233-594
8Joop Zwart181+47.079-748
9Jeroen Zwart179+17.018-809
10Ben Krom177-76.937-890
11Johan van der Molen176+16.867-960
12Jan Meijering172-96.723-1.104
13Bart Vissering181+95.979-1.848
14Henk Veenema177-54.789-3.038
15Ronald van Herpen176+54.754-3.073
16Drewes Zuur156-154.697-3.130
17Richard van Wijk171-114.625-3.202
18Eddy van der Laan166-73.989-3.838

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
Hoofdklasse heren van 155 tot en met 169
1Simon Kuiper180+117.026 
2Richard Bos163+36.865-161
3Nico Pariama169+116.591-435
4Geert Meulenbelt163-16.395-631
5Robbert de Weerd162+46.335-691
6Piet Weites161-46.312-714
7Cor Eleveld160-56.276-750
8Gerard Nauta172+136.202-824
9Gerrie Knippels157-35.663-1.363
10Theo Kroese156-25.640-1.386
11Louis Veenstra143-145.166-1.860
12Dennis Alkema163-34.891-2.135
13Jacob Bouman164-44.438-2.588
14Siep Landstra148-84.009-3.017
15Jan Zandvliet158-73.804-3.222
16Jan Sikkens139-193.776-3.250
17Leon Bouman170+33.585-3.441
18Jurjen Ploeg167+93.011-4.015
19Jan van Hoorn118-402.140-4.886

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
1e klasse heren van 135 tot en met 154
1Wim Hofsteenge157+76.123 
2Eric Koops155+26.067-56
3Lex van Buuren151-35.919-204
4Boudewijn Meurs146+45.730-393
5Geert Mulder146-45.698-425
6Jurgen van Hoorn152+135.485-638
7Rits Poelman137-105.380-743
8Bennie Veenstra133-164.789-1.334
9Jan Meems141+24.671-1.452
10Dick Turksema141+34.662-1.461
11Jelle Smit135-64.078-2.045
12Erwin de Vries145+53.928-2.195
13Herman Boon142+63.857-2.266
14Stephan Roffel141+53.824-2.299
15Willem Borgesius127-113.445-2.678
16Ties Slagter159+51.918-4.205

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
2e klasse heren van 0 tot en met 134
1Mark Kerkhof131+105.115 
2Jan Oostebrink127 04.958-157
3Stephan Meulenbelt122+144.762-353
4Wabbe de Vries119-154.675-440
5Gerard Hazenberg119-43.930-1.185
6Michel Huisma117+183.892-1.223
7Erik Bossinga107-403.853-1.262
8Robert Jilderda125+123.763-1.352
9Arjan Kloen97 03.511-1.604
10Erik Bakker133-143.214-1.901
11Theo Lennaerts113-153.057-2.058
12Sape van der Iest131-22.761-2.354
13Julian Wobbes128-182.705-2.410
14Henk Nijland96-42.612-2.503
15Simon Karssies113 02.049-3.066

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
Hoofdklasse dames van 136 tot en met 300
1Marcella Zwart169+16.616 
2Willy Zwart168+86.588-28
3Ria Meurs154+86.009-607
4Sonja Meijering145-25.658-958
5Gre Slomp138-15.413-1.203
6Henny Hovius143-54.751-1.865
7Paulien Klijnstra158+74.747-1.869
8Gepke Sipkens140+34.648-1.968
9Bineke Fokkema133-64.391-2.225
10Ans Bronsema124-134.118-2.498
11Natasja Gorter161+22.421-4.195
12Melanie Becht139-81.674-4.942
13Jose Blom140-4422-6.194

Pos.NaamGem.PrgrPinf.Vers.
1e klasse dames van 0 tot en met 135
1Hennie de Groot136+45.319 
2Monica Ludwig132-35.154-165
3Marja Hofsteenge129+15.067-252
4Froukje Kloen129+25.051-268
5Fia Wijchgel112-24.401-918
6Truus Veenstra105-153.789-1.530
7Janneke Klijnstra136+113.689-1.630
8Monique Bakker116-313.499-1.820
9Anita Bakker105-423.493-1.826
10Debby van den Berg109+143.294-2.025
11Janita de Vries120-272.534-2.785
12Hanna Faber80+32.173-3.146
13Annelies Landstra119-52.142-3.177
14Ina Haan-Postmus113+231.699-3.620
15Verborgen i.v.m. AVG118-10354-4.965
16Heleen Heijs-Bakker103-44310-5.009