Teamindeling 2022-2023

Dinsdag I vroeg (19:00 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
All in OneIna Haan-PostmusJan MeemsMark Kerkhof
Bowling FriendsJohan van der MolenRichard BosHanna Faber
Die EneRia MeursBoudewijn MeursDick Turksema
Dynamite IMichel HuismaYvonne BroszeitDebby van den Berg
HeadpinsJan MeijeringSonja MeijeringNiels Meilink
Niet ThuisLouis VeenstraTruus Veenstra
The 3 M'sGeert MeulenbeltStephan MeulenbeltJulian Wobbes
Top Dogs IGeert MulderRobert JilderdaErik Bossinga

Dinsdag I laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
Bowling StarsFia WijchgelWilly ZwartMonica Ludwig
De PinsAns BronsemaTheo LennaertsHenk Nijland
De ZussenAnita BakkerMonique Bakker
Plantinga Verhuur IWim HofsteengeMarja HofsteengeRits Poelman
Star TrioHennie de GrootHenny HoviusGre Slomp
Team DDFDiana NautaDennis VeenFrank Veen
The Comebacks IWillem BorgesiusGerard Hazenberg
UnbowlievableRense EringaMarcella ZwartObbo Buma

Donderdag I vroeg (19:00 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
EekebuurtjesErik BakkerJanita de VriesMaria Roffel-Postma
J&JJurgen van HoornJan van HoornHerman Boon
Reset4URuud BlomEric KoopsMelanie Becht
Team JLSJacob BoumanLeon Bouman
Team JSHJan SikkensStephan RoffelHenk Veenema
Team MeRkRobert JilderdaMichelle Mulder
Team RGERobbert de WeerdGerrie Knippels

Donderdag I laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
AutoplazaChris CoopmeinersJurjen Ploeg
De DrieFried DenningerRutger Kloen sr.Arjan Kloen
De Sjakies IDennis AlkemaBart VisseringSimon Karssies
JACOJan ZandvlietCor EleveldDrewes Zuur
Joint Strike FightersRonald van HerpenEddy van der Laan
Trio PenottiNico PariamaBennie VeenstraGerard Nauta
TZNBineke FokkemaFroukje KloenPiet Weites

Dinsdag II vroeg (19:00 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
Dynamite IIMichel HuismaYvonne BroszeitDebby van den Berg
Lekker BalletjeBen KromSimon KuiperRichard van Wijk
Niet thuis IILouis VeenstraTruus VeenstraGerrie Knippels
Royal HouseMark KerkhofGerard HazenbergLex van Buuren
Strike IJzersJohan van der MolenRichard BosHanna Faber
The 3 M's IIGeert MeulenbeltStephan MeulenbeltJulian Wobbes
The Bowling StonesDanny de JongMoniek Bonsing
Top Dogs IIGeert MulderRobert JilderdaErik Bossinga

Dinsdag II laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
Bowling Stars IIWilly ZwartFia WijchgelMonica Ludwig
Die AndereRia MeursBoudewijn MeursDick Turksema
MKZMarcella ZwartRense EringaObbo Buma
Plantinga Verhuur IIWim HofsteengeMarja HofsteengeJelle Smit
Star Trio IIHennie de GrootHenny HoviusGre Slomp
The Comebacks IIWillem BorgesiusTheo KroeseDiana Nauta
The LionsJan MeijeringSonja MeijeringRonald van Herpen
Three AmigosErwin de VriesWabbe de VriesJan Oostebrink

Donderdag II laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
5-7-10 TeamRutger Kloen jr.Piet WeitesRutger Kloen sr.
De KlijntjesPaulien KlijnstraJanneke KlijnstraMaria Roffel-Postma
De Sjakies IIDennis AlkemaJurjen PloegBart Vissering
JACO IIJan ZandvlietCor EleveldHenk Veenema
Reset4U IIEric KoopsRuud BlomMelanie Becht
Team SASiep LandstraAnnelies LandstraMichelle Mulder
The GamebreakersJoop ZwartJeroen ZwartRonald van Herpen
Trio Penotti IINico PariamaBennie VeenstraGerard Nauta