Teamindeling 2023-2024

Dinsdag I vroeg (19:00 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
All in OneJan MeemsMark Kerkhof
Bowling FriendsJohan van der MolenRichard BosHanna Faber
Die EneRia MeursBoudewijn MeursDick Turksema
Dynamite IMichel HuismaYvonne BroszeitDebby van den Berg
HeadpinsJan MeijeringSonja MeijeringNiels Meilink
Niet ThuisLouis VeenstraTruus VeenstraGerard Hazenberg
The 3 M'sGeert MeulenbeltStephan MeulenbeltJulian Wobbes
Top Dogs IGeert MulderRobert JilderdaErik Bossinga

Dinsdag I laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
Bowling StarsWilly ZwartFia WijchgelMonica Ludwig
De 3 MeidenAnita BakkerGrietje KlijnNatascha Koenes
De PinsAns BronsemaTheo LennaertsHenk Nijland
Plantinga Verhuur IWim HofsteengeMarja HofsteengeRits Poelman
Star TrioHennie de GrootHenny HoviusGre Slomp
Unbowlievable IRense EringaMarcella ZwartEddy van der Laan

Donderdag I vroeg (19:00 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
J&JJurgen van HoornJan van HoornHerman Boon
Team JLSJacob BoumanLeon BoumanTietie kolthof
Team JSHJan SikkensStephan RoffelHenk Veenema
Team MeRkRobert JilderdaMichelle MulderMaria Roffel
Team RGWRobbert de WeerdGerrie KnippelsWillem Borgesius
Team Woning IWouter van der WoningLoïc van der Woning

Donderdag I laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
AutoplazaChris CoopmeinersJurjen Ploeg
De DrieFried DenningerRutger Kloen sr.Arjan Kloen
De Sjakies IDennis AlkemaBart VisseringSimon Karssies
JACOJan ZandvlietCor EleveldDrewes Zuur
Joint Strike FightersRonald van HerpenEddy van der Laan
Team Allteos IEddy HoekzemaJoukje Hoekzema
Trio PenottiNico PariamaBen VeenstraGerard Nauta
TZNBineke FokkemaFroukje KloenPiet Weites

Dinsdag II vroeg (19:00 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
Dynamite IIMichel HuismaYvonne BroszeitDebby van den Berg
Lekker BalletjeBen KromSimon KuiperRichard van Wijk
Niet thuis IILouis VeenstraTruus VeenstraGerard Hazenberg
Royal HouseMark KerkhofLex van Buuren
Strike IJzersJohan van der MolenRichard BosHanna Faber
The 3 M's IIGeert MeulenbeltStephan MeulenbeltJulian Wobbes
The LionsJan MeijeringSonja Meijering
Top Dogs IIGeert MulderRobert JilderdaErik Bossinga

Dinsdag II laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
Bowling Stars IIWilly ZwartFia WijchgelMonica Ludwig
Die AndereRia MeursBoudewijn MeursDick Turksema
Plantinga Verhuur IIWim HofsteengeMarja Hofsteenge
Star Trio IIHennie de GrootHenny HoviusGre Slomp
Three AmigosWabbe de VriesErwin de VriesJan Oostebrink
Unbowlievable IIMarcella ZwartRense EringaEddy van der Laan

Donderdag II vroeg (19:00 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
Team GeRijOGeert MeulenbeltRichard BosJohan van der Molen
Team GeWilGerrie KnippelsWillem Borgesius
Team MoTiMonica LudwigTietie kolthof
Team SASiep LandstraAnnelies LandstraMichelle Mulder
Team Woning IIWouter van der WoningLoïc van der Woning

Donderdag II laat (20:45 uur)
Teamnaam Teamcaptain Teamlid Teamlid
5-7-10 TeamRutger Kloen jr.Piet WeitesRutger Kloen sr.
BT Redbull GronFroukje KloenArjan KloenBineke Fokkema
De KlijntjesPaulien KlijnstraJanneke KlijnstraMaria Roffel
De Sjakies IIDennis AlkemaJurjen PloegBart Vissering
JACO IIJan ZandvlietCor EleveldHenk Veenema
Team Allteos IIEddy HoekzemaJoukje HoekzemaChris Coopmeiners
The GamebreakersJoop ZwartJeroen ZwartRonald van Herpen
Trio Penotti IINico PariamaBen VeenstraGerard Nauta